Fulya – Karaman

escort fulyaMerhabalar ben Fulya, 38 yaşında, zengin ve ünlü bir ailenin özgür büyümüş, serbest yaşamış kızıyım. Ben evliliğe pek inanmadığım için hiç evliliği düşünmedim. Çevremde evli olup eşini aldatmayan kadın ve erkek pek görmediğim için özgür yaşamayı seçtim. Sağlığıma ve fiziki yapıma çok dikkat ederim, her gün düzenli sporumu yaparım. Yakın çevremde beni yatağa atmak isteyen bir sürü sırnaşık ve yetersiz erkek var. Ben yatağıma girecek erkeğin üst düzey performansa sahip olmasını, bir iki turda nefesinin tıkanmamasını beklerim. Bana oh be hayat varmış dedirtecek kalitede sağlam, güçlü, sert ve yakışıklı Jigololuk yapan erkeklerin aramasını bekliyorum.

Bu yazı Isparta Jigolo, Slider kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.
Ücretsiz Bir Yorum Bırakın Bulunduğunuz Çevre de Size Yakın Jigolo Arayan Bayanların Sizi Tanıyabilmesini Sağlayın. (Yorumlar da Size Ait bir Bilgi Varsa Bizi arayın Dilerseniz Kaldıralım.)

“Fulya – Karaman” için bir cevap

  1. Enrah dedi ki:

    26 yaşibdatim konya eregli liyim ereğli ve cevresindn jigola arayan dul 45 55 yas araliğinda bayanlari bkliyorum 181 biyun 75 kg ağırlıginda esimden ayrildim bkleeim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir