Aylık arşiv: Mayıs 2014

Luis – İstanbul

Selam Jigolo arayan zengin bayanlar. Ben bakımlı, genç ve atletik yapılı Jigolonuz Luis. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Sadece Marmara Bölgesinde yaşayan Bayanlar ile görüşme yapabilirim. Hayatınıza yeni bir boyut kazandırmak ve güzel zaman geçirmek ise amacınız telefonumdan bana ulaşın.

Kategori İstanbul Jigolo, Slider, Türkiye Jigolo | Yorum Yok Devamını Oku

Jack — Türkiye

Selam ben Jigolo Jack. Türkiye genelinde bütün illerde Jigolo isteyen kişiler için buradayım. Jigolo istiyorum diyenler arasında ayrım yapmadan bütün enerjim ile sizleri mutlu etmek amacım. Arayın detayları görüşelim.

Kategori Slider, Türkiye Jigolo | 1 Yorum Devamını Oku

Jigololuk Neyi Gerektirir

Yakışıklı ve cesur biriyim diyorsanız sizde jigolo olabilirsiniz. Jigolo olmak için birkaç önemli hususu burada size açıklayacağız. Öncelikle bir jigolo temizliğine ve hijyenine son derece dikkat etmelidir. Ağız sağlığı ve diş bakımına özen göstermelidir. Kılık kıyafeti ve konuşması ile karşısında … Okumaya devam et

Kategori Jigololuk Nedir | 2 Yorum Devamını Oku

Karizma — Türkiye

Selam Karizmatik jigolo arıyorum diyenler için biçilmiş kaftanım. 26 yaşında 1,75 boyunda şık giyimli ve kültürlü biriyim. Jigolo Arayanlar ile Türkiye genelinde İl sınırlaması yapmadan tanışabilirim. Kalıcı dostluk ve güzel vakit geçirmek isteyen hanımlar arayın unutulmaz anlar yaşayalım.

Kategori Slider, Türkiye Jigolo | Yorum Yok Devamını Oku