Aylık arşiv: Nisan 2014

Zevkli Filmler

Günlük hayatlarımızın monotonluğu zaman zaman artık bizleri zevklerimize ve kendimize zaman ayırmaya yöneltmektedir. Bizler kendimize zaman ayırmak istediğimizde ilk olarak film izlemeyi tercih ederiz. Bu zevkimize yönelik hizmet veren siteler mevcuttur. Sex izlemek istediğimizde bu siteleri tercih ederiz. Bu sitelerin … Okumaya devam et

Kategori Vizyon Siteleri | 8 Yorum Devamını Oku

Mert — İstanbul

Merhaba hanımlar ben Jigolo Mert 23 yaşında İstanbul’ da yaşıyorum. Jigololar ile yaşayamadığınız özel zamanları benimle birlikte güvenli bir şekilde geçirebilirsiniz. Bana irtibat numaramdan ulaşabilirsiniz.  

Kategori İstanbul Jigolo, Slider | 3 Yorum Devamını Oku

Teoman — İstanbul

Selam yalnız bayanlar ben Jigolo Teoman. Sizlerin mutsuzluğa son verip gerçek anlamda mutlu olmanızı sağlamak ve sizlere her ortamda Eşlik etmek için buradayım. Türkiye genelinde Jigolo arayan bayanlar bana gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.    

Kategori İstanbul Jigolo, Slider, Türkiye Jigolo | Yorum Yok Devamını Oku

Emir — Trabzon

Selamlar ben Jigolo Emir. 26 yaşında 1,80 boyunda düzgün vücut hatlarına sahibim. Spor yapmayı sevdiğim için atletik yapılı ve güçlü bir erkeğim. Jigolo isteyen mutsuz bayanlar ile tanışıp güzel vakit geçirmek için buradayım. Sigara ve Alkol gibi alışkanlıklarım söz konusu … Okumaya devam et

Kategori Slider, Trabzon Jigolo, Türkiye Jigolo | 2 Yorum Devamını Oku

Fevzi — İstanbul

İstanbul Jigolo’su isteyenlere selamlar. Ben Jigolo Fevzi deneyimli ve enerji doluyum. Bitmek bilmeyen performansım ile zengin bayanlar’ı mutlu etmek için buradayım. Yakışıklı ve karizmatik Jigolo Fevzi sizlerden telefon bekliyor.  

Kategori İstanbul Jigolo, Slider, Türkiye Jigolo | 2 Yorum Devamını Oku