Aylık arşiv: Aralık 2013

Jigolo Ajansı

Türkiye’nin en kapsamlı Jigolo ve Arkadaşlık sitesi partnerscop.com olarak Jigolo Arayanlar ve Jigolo Adaylarının yeni yılını kutluyoruz. Jigolo Ajansı olarak uzun zamandır Türkiye’nin en popüler adresi olan sitemiz 2014 ‘ün sağlıklı ve mutlu geçmesini temenni ediyoruz. Jigolo Ajansları arasında güvenilir … Okumaya devam et

Kategori Jigololuk Nedir | 104 Yorum Devamını Oku

Sungurlar – Bursa

Merhaba sempatik ve karizmatik Jigolo Sungurlar ben Bursa ‘ da ikamet ediyorum. 31 yaşında 1,80 boyunda yakışıklı ve karizmatik bir Jigoloyum. Sizlerde fantazilerinizi benimle paylaşmak isterseniz bana ulaşın.    

Kategori Bursa Jigolo, Slider | Yorum Yok Devamını Oku

Sabri – Antalya

Selamlar ben deneyimli Jigolo Sabri Antalya ilinde ikamet ediyorum. Olgun ve kültürlü bir jigoloyum. Jigololuk konusunda detaylı bilgi ve tecrübeye sahibim. Sizlere Profesyonel bir Jigolo ile mutluluğu bulmak istiyorsanız bana ulaşın.  

Kategori Antalya Jigolo, Slider | 7 Yorum Devamını Oku

Metehan – İstanbul

Merhaba İstanbul ‘ dan Jigolo Metehan. Bakımlı ve fit vücut ölçülerine sahibim. Bitmek bilmeyen enerjim ile siz Jigolo arayanlara İstanbul ve yakın illerde unutumayacağınız anlar yaşatmak için buradayım. Telefonumdan ulaşarak detayları konuşabiliriz.  

Kategori İstanbul Jigolo, Slider | 7 Yorum Devamını Oku

İbrahim – Eskişehir

Eskişehir ‘ den herkese merhaba ben bakımlı ve deneyimli Jigolo İbrahim. Eskişehir ve yakın illerde mutsuz ve yalnız bayanlar arayın mutluluğa birlikte yelken açalım.  

Kategori Eskişehir Jigolo, Slider | 4 Yorum Devamını Oku

Özgür — ŞanlıUrfa

Merhaba herkese ben Jigolo Özgür Urfa ‘ da yaşıyorum. Urfa ve yakın illerde Jigolo arayan kişiler ile görüşmekteyim. 29 yaşında 1,80 boyundayım. Sizlerde bakımlı ve kültürlü bir Jigolo ile gerçek mutluluğu bulmak isterseniz telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.  

Kategori Şanlıurfa Jigolo, Slider | 6 Yorum Devamını Oku

Baran – ŞanlıUrfa

Selamlar ben ŞanlıUrfa ‘ dan bakımlı Jigolo Baran. 30 yaşında 1,80 boyunda atletik yapılıyım. Seyahat sorunum olmadığı için Türkiye genelinde Jigolo arayan kişiler ile görüşebilirim. Fantazilerinizi paylaşacak deneyimli bir Jigolo arıyor iseniz bana ulaşmanız yeterli olucaktır.  

Kategori Şanlıurfa Jigolo, Slider, Türkiye Jigolo | 2 Yorum Devamını Oku
12