Aylık arşiv: Ekim 2013

Jigololar

Özel Jigololar’ın ilanları bulunan sitemiz Avrupa ve Türkiye genelinde Jigolo arayan bayanlar, evliçiftler ve pasif kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Uzun zamandır faaliyet gösteren adresimizin amacı siz Jigolo adaylarını daha fazla kişiye gösterebilmektir. Herhangi bir aracılık yada komisyon talebi bizim tarafımızdan … Okumaya devam et

Kategori Jigololuk Nedir | 26 Yorum Devamını Oku

Ekselant — İzmir

İzmir’den herkese merhaba ben olgun ve deneyimli Jigolo Ekselant. İzmir ve yakın illerde Jigolo arayan bayanlar ile görüşmekteyim. Sizlerde unutamayağınız dakikalar isterseniz telefonumdan ulaşabilirsiniz.  

Kategori Slider | 14 Yorum Devamını Oku

Umut — Türkiye

Selamlar ben Jigolo Umut. Türkiye genelinde sizlere arkadaşlık ve kavalyelik yapabilirim. Güçlü ve deneyim bir jigolo ile gerçek mutluluk bir telefon uzağınızda.    

Kategori Slider | 13 Yorum Devamını Oku

Gürkan — Ankara

Başkent Ankara’dan selamlar. Deneyimli Jigolonuz Gürkan’ın kollarında mutluluğa yelken açmak isteyenleri bekliyorum.  

Kategori Ankara Jigolo, Slider | 5 Yorum Devamını Oku

Bora — Türkiye

Selamlar Türkiye genelinde Jigolo Arayan Bayanlar ben Jigolo Bora. Genç enerji dolu bir jigoloyum. Sizlere mükemmel dakikalar yaşatmak istiyorum. Seyahat problemim olmadığı için Türkiye genelinde bütün illere gelebilirim. Arayın görüşelim.  

Kategori Slider | 1 Yorum Devamını Oku

Tiky – Antalya

Merhaba ben Antalya’dan Jigolo Tiky. Sizlere unutamayacağınız anlar yaşatmak ve mutlu etmek için buradayım. Jigolo arıyorum diyorsanız benimle görüşmeden tercihinizi yapmamanızı tavsiye ederim.  

Kategori Antalya Jigolo, Slider | Yorum Yok Devamını Oku

İtalyano – Bursa

Merhaba ben Jigolo İtalyano. Bakımlı ve kültürlü bir jigoloyum. Sizlere nasıl yaklaşacağını iyi bilen deneyimli Jigolonuz İtalyono ile gerçek mutluluk bir telefon uzağınızda.  

Kategori Bursa Jigolo, Slider | 5 Yorum Devamını Oku
12